Poznaj Opari

 

Andrzej
Jesteśmy polską firmą tworzącą naturalnie designerskie produkty dla wyszukanych wnętrz. Koncept marki Opari został stworzony pod koniec 2018 roku a przyświecało mu hasło: "Kreowanie własnej, indywidualnej przestrzeni ma wiele zalet - szczególnie wtedy, kiedy masz Opari".

Prawie dwa lata poszukiwań, doboru odpowiednich komponentów oraz nabywania doświadczenia w pracy z drewnem zaowocowały sukcesem. Po przetestowaniu wielu metod i praktyk, rządni nowych wyzwań, postanowiliśmy dodatkowo wzbogacić nasze dotychczasowe prototypy o piękno łączenia drewna z żywicą epoksydową. Tak powstały pierwsze unikatowe produkty, idealnie współgrające z obecnie najczęściej wybieranymi stylami aranżowania przestrzeni.

W tym momencie całość nabrała oczekiwanego rozpędu. Jeśli chodzi o kreatywność - po prostu eksplodowała masą nowych, jeszcze do teraz gorących pomysłów. W niedługim czasie, oprócz oryginalnych dodatków do wnętrz, w ofercie pojawiły się również designerskie meble wykonywane z litego drewna. Dzięki wytężonej pracy, szybko zyskały status głównej kategorii produktów marki.

W chwili obecnej nowe, ręcznie modelowane produkty przemierzają drogę od naszego projektu – roboczej wizualizacji na papierze, do samego zmaterializowania w twoim domu. Od pierwszego zauroczenia danym kawałkiem drewna, jego fakturą, zapachem a czasem nawet historią, do sprawienia Ci przyjemności z zakupu. Już teraz spodziewaj się najlepszego i delektuj doborowym towarzystwem zjawiskowych owoców naszej pracy.


Dla kogo tworzymy?Moglibyśmy napisać, że…

Nasze produkty kierowane są do klientów ceniących luksus, a zarazem wymagających wyszukanego designu. Osób myślących nieszablonowo oraz ceniących indywidualizm. Osób znajdujących inspirację w detalu, którzy dostrzegają różnicę w całości. Ludzi świadomie dbających o swoją przestrzeń oraz pragnących wyjątkowych produktów. Do buntowników, którzy nie idą za tłumem a tworzą własne ścieżki. W końcu do tych, którzy czerpią z życia pełnymi garściami trzymając się własnych zasad, dodatkowo realizując postawione sobie cele, ale…

Ty już o tym wiesz, ponieważ jesteś Opari.
Opari Design
Opari DesignJak tworzymy?

Produkcja to nie tylko kreatywne myślenie, to także długie poszukiwania idealnego kawałka drewna rezonującego z jego końcowym odbiorcą. Kilkuletni okres sezonowania w odpowiednich warunkach sprawia, że drewno osiąga odpowiednią wilgotność, po czym następuje proces suszenia.

Na tym etapie projekt nabiera realnych kształtów i poddawany jest dalszej ręcznej obróbce. Powstają unikatowe nogi oraz dobieramy jest odpowiedni styl wykonania: Frost matt lub Diamond wood.

Ostatnim dopełniającym szczegółem jest charakterystyczne, złote logo marki, które symbolizuje nie tylko unikatową formę, ale i pewność najlepszego wyboru.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl